Tehetséggondozó tanárok és tehetséges diákok eredményeinek elismerése

Tehetséggondozó tanárok és tehetséges diákok eredményeinek elismerése

A Temesvári Tehetségpont elsődleges célja a térségben anyanyelven (magyar nyelven) tanuló diákok tehetséggondozása. A megfogalmazott pályázati kérelem alapján az előző tanévben (2016/2017) már bizonyított eredményes diákok és felkészítő tanáraik kaptak érdemösztöndíjat. Az ösztöndíj ünnepélyes átadására 2017 decemberében került sor a Bartók Béla Alapítvány fennállásának 25 évét megünneplő eseményen.
Díjazott lett az a diák aki a tanév során magyar nyelven folyó versenyeken országos szakaszon díjat, dicséretet vagy különdíjat kapott, vagy román, angol vagy német nyelven folyó versenyeken megyei szinten díjat, dicséretet vagy különdíjat kapott.  A diákok 25000 forintnyi ösztöndíjat kaptak, a tanárok két kategóriában: 50000 forintnyi ösztöndíjat, ha a díjazottak között egy diákja volt és 100000 forintnyi díjat, ha több diákja is díjazott lett.

Díjazott diákok névsora:
1.    Szász Tamás (XII.MI)
2.    Szabó Liza (XII. MI)
3.    Cziprián Kovács László (XII.BK)
4.    Harkay Gabriella (XI.KG)
5.    Oláh Dávid (XI.MI)
6.    Bokor Zalán (XII.MI)
7.    Nüszl Richard (XI.MI)
8.    Halász Szabó Kevin (X.BK)
9.    Kulcsár Eszter, Stoian Iasmina (XII.KG)
10.    Kozma Dániel (XI.KG)
11.    Orosz Katalin (IX.MI)
12.    Szabó Abigél (IX.TT)
13.    Stan Lilla Alíz (VIII.A)
14.    Szász Dávid (VII.B)
15.    Jánosi Anett (VIII.B)
16.    Fóris András (VIII.B)
17.    Kis Sára (IX.MI)
18.    König Dávid (VIII.B)
19.    Floca Larissa  (VIII.B)
20.    Cziprián Kovács Kinga (VII.B)
21.    Szőke Krisztofer (IX.TT)
22.    Bajkó Áron (VIII.A)
23.    Kuglis Albert (VII.A)
24.    Kerestély Roland (VI.A)
25.    Rákóczi Lóránd (VI.A)
26.    Benedek Dávid (VII.B)
27.    Péter Hanna (IV. Hagyományos)
28.    Makkai Eszter Zsuzsanna (IV. Lépésről lépésre)
29.    Borbély Apor (IV. Hagyományos)
30.    Ozsváth Dávid (V.)
31.    Kudor Laura (III.Lépésről Lépésre)


Díjazott tanárok névsora:
A.    kategória
1.    Mauzer Erika
2.    Ilonczai Zsolt
3.    Dr. Balla Lóránt
4.    Kiss-Pataki Adél
5.    Dr. Tasi Margit
6.    Bartyik Zita
7.    Szilágyi Borbála
8.    Tarkó Andrea
9.    Szabó Ferenc
10.    Molnos András Csaba

B.    kategória
1.    Nemes András
2.    Virginás Tar Judit és Floca Sarolta
3.    Nüszl Erzsébet
4.    Somkereki Andrea
5.    Păcurar Mária
6.    Albert Etelka
7.    Miklós Renáta
8.    Adorjányi Borbála
9.    Cziprián Kovács Jolán
10.    Jakabházy Maria
11.    Szabó Zsolt
12.    Metz Rita
13.    Balázs Melinda és Vinczeffy Kinga
14.    Palkó Margit és Apró Julianna


Eseménynaptár

Eseménynaptár
Május
H K SZ CS P SZ V
1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31

Keresés

A pontos keresés érdekében használjon ékezetes betűket!

Diákok munkái

Honlap navigátor

navigator