Úszó kisdiákok sikerei a hétvégi Bega Kupán

A hétvégén rendezték meg Temesváron a Bega Kupát, melyen az úszóink is részt vettek. A versenyen több, mint 330 gyermek versenyzett 11 csapat színeiben. Legmesszebbről egy moldovai egyesület érkezett, de rajtuk kívül jelen volt két csapat Szerbiából is.
Az éremszerzőket külön is kiemelném. Stan Norbert Krisztián 3 arannyal és 1 ezüsttel az iskola legeredményesebb úszója volt. Lokodi Bence 1 arany, 1 ezüst és 1 bronzérmet szerzett.
Buculei Yana 1 ezüstöt és 2 bronzérmet, Mag Tímea és Juhász Pálma 1 ezüstérmet és 1 bronzérmet kapott. Rajtuk kívül Borbély Apor állt még dobogón, aki 3. lett 200 méter gyorsúszásban.
A színvonalas viadalon rajthoz álltak még: Stan Lilla, Barabás Amanda, Varga Alexandra, Szabó Tímea, Borbély Réka, Borbély Emese, Varga András, Nagy- György Csaba, Nyesti Dávid, Moldoveanu Dávid, Juhász Ábel, Nagy Levente, Varga Alex, Borsos Márk, Lokodi Vilmos, Szőke Patrik, Farkas Endre, Moldoveanu Eduard és Mészáros Norbert..
A versenyzőket felkészítette: Gallovits Gyula, Szuhanek György, Stan Pál, Borbély Anita és Sucan Tiberiu.