38. magyarkanizsai úszó - és futófesztivál

Augusztus 10-én rendezték meg a 38. magyarkanizsai úszó - és futófesztivált. A gyerekeknek korcsoportoktól függően különböző távokat kellett teljesíteniük. Az úszás része volt a legizgalmasabb abból a szempontból, hogy a Tiszában kellett úszni. Barabás Amanda volt a legbátrabb, aki a reggeli 200 méter úszás után az esti futóversenyen is elindult. 200 méteren 2. és a 900 méteres futóversenyen pedig szintén 2. lett. Borbély Emese és Borbély Réka 570 métert úsztak, Emese 3., míg Réka 4. lett. Lokodi Bence a 900 méter futáson a 8 évesek között 5. lett, Lokodi Vilmos pedig 2, 6 km-en a 6. helyezést érte el. Felkészítő edző: Borbély Anita. Egy külön érdekesség a versenyről, hogy a serlegek minden évben az Együtt Veled- Értük értelmi és testi fogyatékosokat segítő egyesület magyarkanizsai fazekas műhelyében készülnek.